Понеділок серпня 08 , 2022
image image image image image
НАШІ ПЕРЕВАГИ! Безкоштовна діагностика, короткий термін виконання та гарантія на виконані роботи. Новим клієнтам юридичних компаній надаємо знижку з сервісного обслуговування у розмірі 25%! При купівлі у нас принтера перші 2 заправки БЕЗКОШТОВНО!  
Кур'єрська доставка БЕЗКОШТОВНА доставка в межах міста Львова.  Наші співробітники здійснюють безкоштовну доставку картриджів для принтерів та іншої техніки за будь-якою адресою. Такий сервіс дозволяє Вам не відволікати співробітників від важливих справ - ми самі відвідаємо Ваш офіс і забезпечимо безперебійну роботу техніки. Крім того, можливість безкоштовної доставки картриджів допомагає заощаджувати Ваші кошти.
Послуги Здійснюємо заправку як лазерних так і струменевих картриджів, ремонтуємо принтери та комп`ютерну техніку.Ми завжди прислухаємося до вимог клієнтів і виконуємо роботу вчасно та згідно з домовленостями..
ДЯКУЄМО ЩО ВИ З НАМИ!!!! З нагоди 15-ї річниці роботи компанії для нових клієнтів з 1 травня 2020 року даруємо 15% знижки на всі види сервісних робіт.
Витратні матеріали Широкий асортимент витратних матеріалів до усіх відомих виробників друкарського та копіювального обладнання HP, Canon, Samsung, Xerox, Epson, Brother, Panasonic ...

Про нас


Компанія "Ганіс" розпочала свою діяльність в лютому 2005 року.

Одним із основних напрямків діяльності фірми є гуртова і роздрібна торгівля витратними матеріалами та запчастинами до всіх видів оргтехніки та домашнього застосування, а також профілактика, діагностика та ремонт офісної техніки любої категорії. Заправка, відновлення та ремонт всіх типів картриджів до друкарської і копіювальної техніки.

Постійно підвищуючи якість послуг, які ми надаємо та розширюючи асортимент товарів, а також, використовуючи гнучку цінову політику, ми можем стати для Вас саме тим партнером, співпраця з яким принесе Вам користь і задоволення.

Ми обслуговуємо продукцію усіх відомих брендів:

xerox, lexmark, ricoh, oki, hp, kyocera